Startupy

Udzielamy wsparcia firmom z branży nowych technologii, szczególnie tym, które opracowują lub wdrażają innowacje. Świadczymy usługi dla założycieli startupów, w fazie prac B+R (działalności badawczo-rozwojowej), działającym startupom, jak również firmom przygotowującym się do kolejnych rund inwestycyjnych.

Kompleksowa obsługa prawna i księgowa startupów

Czerpiąc z kilkuletnich doświadczeń, doradzamy w procesie inwestycyjnym – nie tylko pod kątem prawnym, ale i biznesowym. Przygotowujemy i analizujemy wszystkie niezbędne dokumenty, w tym umowy inwestycyjne. Udzielamy wsparcia w procesie negocjacji. Obsługujemy zarówno startupy już funkcjonujące na rynku, jak i te dopiero powstające. 

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie: wyboru formy działalności, tworzenia regulaminu usług, umowy wspólników, umowy inwestycyjnej startupu, due diligence czy obsługi inwestycji w startupie. Dbamy o to, aby prawo nie było przeszkodą na drodze rozwoju Twojego biznesu.

Procesy inwestycyjne

Nasze usługi obejmują przygotowanie prawne podmiotu do inwestycji, w tym due diligence oraz opracowanie i negocjowanie projektów term-sheets, umów ze wspólnikami czy umów inwestycyjnych. Oferujemy wsparcie w rozmowach z inwestorami na etapie wejścia i wyjścia z inwestycji, jak również na etapie dalszego pozyskiwania kapitału. Przeprowadzimy Cię przez całą ścieżkę inwestycyjną. 

Formy działalności

Pomagamy wybrać formę działalności optymalną dla Twojego biznesu. Przygotowujemy niezbędne dokumenty oraz zapewniamy obsługę korporacyjną, abyś Ty mógł się skupić na tym, co najważniejsze – na prowadzeniu biznesu.

Umowy i regulaminy

Wiemy, że każdy biznes potrzebuje dobrego wsparcia prawnego. Przygotowujemy dla Ciebie umowy ze wspólnikami, pracownikami oraz kontrahentami. Tworzymy regulaminy usług, serwisów, aplikacji. Pokazujemy, jak sprawnie wdrożyć niezbędne regulacje. Pomagamy uzyskać niezbędne koncesje, licencje czy zezwolenia.

Własność intelektualna

Twoje pomysły są największą wartością. Pomagamy zabezpieczyć własność intelektualną, doradzamy przy komercjalizacji innowacji. Przeprowadzamy Twoją organizację przez proces rejestracji znaku towarowego, wzoru przemysłowego i patentu. Doradzamy przy zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Ta strona używa ciasteczek, żeby zapewnić jak najlepszą obsługę. Przejdź do Polityki Prywatności, jeśli chcesz wiedzieć więcej.