Dołącz do nas

W związku z nieustannym rozwojem kancelarii SWLEX poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

W swojej pracy profesjonalnie podchodzimy do projektów, na wysokim poziomie merytorycznym, dlatego szukamy ludzi z talentem, ambitnych, stawiających sobie wysoko porzeczkę. Chcemy, żeby w naszym zespole znaleźli się kolejni specjaliści i pasjonaci w poszczególnych dziedzinach prawach. Ponadto ważne jest, abyś potrafił pracować samodzielnie i sprawnie wykorzystywał swoją wiedzę w praktyce.

Dlaczego SWLEX?

Jesteśmy zespołem doradzającym kompleksowo biznesowi. Wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów, bo ich sukces – to nasz sukces. Doradzamy m.in. branży IT, funduszom inwestycyjnym, start-upom, agencjom interaktywnym. Specjalizujemy się w prawie spółek handlowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych. Działamy w obszarze funduszy publicznych (ich analizy prawnej, rozliczenia i obsługi). Potrafimy dobrać rozwiązania odpowiednie do potrzeb naszych klientów i proponować optymalne rozwiązania prawno-księgowo-podatkowe.

Mamy zespół prawników, ale także księgowych i specjalistów od obsługi funduszy europejskich. Poznaj nas >

Wspieramy naszych pracowników, kancelaria stawia na ciągły rozwój – finansujemy udział w szkoleniach i konferencjach. Wspieramy w pracy i staramy się także, zapewnić wyjątkową atmosferę i kulturę pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@swlex.pl 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SWLEX Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ta strona używa ciasteczek, żeby zapewnić jak najlepszą obsługę. Przejdź do Polityki Prywatności, jeśli chcesz wiedzieć więcej.