Usługi prawne

Wierzymy, że odpowiednio dobrana obsługa prawna pozwala nie tylko poprawnie zbudować, ale i rozwinąć biznes. Koordynujemy procesy prawne od A do Z – od etapu przygotowania, po wdrożenie i ewaluację.

Usługi prawne dla Twojej firmy

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinach prawa związanych z szeroko pojętą działalnością gospodarczą – od momentu jej założenia, przez prowadzenie firmy, aż po jej likwidację.

Dbamy o formalną poprawność tworzonej dokumentacji, sporządzamy i opiniujemy umowy handlowe. Pomagamy chronić markę i proces twórczy na gruncie obowiązujących przepisów prawa, w tym własności intelektualnej. Dzięki gruntownej i szerokiej znajomości przepisów prawa spółek i prawa podatkowego oraz celnego, możemy znaleźć dla Ciebie optymalny model prowadzenia biznesu. Wspieramy zarówno firmy działające stacjonarnie, jak i podmioty z branży e-commerce. Oferujemy swoje usługi także firmom inwestującym w działalność rozwojową poprzez pomoc w uzyskaniu ulg B+R oraz skorzystaniu z IP Box.

Ta strona używa ciasteczek, żeby zapewnić jak najlepszą obsługę. Przejdź do Polityki Prywatności, jeśli chcesz wiedzieć więcej.