Wsparcie biznesowe

Jesteśmy nie tylko prawnikami i księgowymi, ale przede wszystkim przedsiębiorcami. Z przyjemnością pomożemy Tobie i Twojej firmie we wszystkich kwestiach formalnych i doradzimy biznesowo, abyś mógł bez przeszkód rozwijać swoją działalność.

Wsparcie Twojego biznesu 360 stopni

Wsparcie biznesowe świadczone przez naszą firmę skupia się na czterech obszarach:

  • filar finansowy – obejmuje zakładanie działalności, kwestie związane z podatkami, księgowością oraz bieżące porady prawne,
  • filar operacyjny – to doradztwo w zakresie modelu biznesowego, kierunku strategii marketingowej, optymalizacji procesów w firmie i opłacalności outsourcingu poszczególnych usług,
  • filar związany z bezpieczeństwem danych – obejmuje pomoc w zakresie realizacji założeń RODO, wdrażania odpowiedniej kultury organizacyjnej wśród pracowników oraz niezbędne audyty,
  • filar biznesowy – dotyczy opracowania skutecznego modelu biznesowego, pozyskania dotacji i dofinansowań, zwiększenia konkurencyjności firmy i poprawienia jakości środowiska pracy.

Zapewniamy doradztwo prawne, księgowe i podatkowe (w tym zakładanie spółek, tworzenie umów, due diligence, obsługę księgową) na każdym etapie funkcjonowania Twojego biznesu. Służymy radą przy prowadzeniu biznesu (m.in. tworzymy strategie biznesowe) i pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy UE. Zajmiemy się kompleksowo Twoją dokumentacją, dzięki naszej usłudze e-administracji. Zadbamy także o sprawny obieg dokumentów. Kompleksowo pomożemy poprowadzić Twoją firmę.

Zarządzanie firmą zaczyna się od kompleksowego audytu. Podczas pierwszych spotkań identyfikujemy Twoje cele biznesowe oraz razem ustalamy, co w biznesie jest dla Ciebie najważniejsze. Po przeprowadzeniu audytu doradzamy, jak możesz zwiększyć efektywność zasobów, które już znajdują się w firmie, a także pomagamy zdobyć nowe, zewnętrzne źródła finansowania, jak chociażby leasing czy dofinansowania unijne.

Obrót prawny w Polsce przewiduje szereg zróżnicowanych rozwiązań – od prostej działalności indywidualnej po spółkę akcyjną, przeznaczoną do realizacji dużych, skomplikowanych projektów. Jeżeli nie jesteś pewien, w jakiej formie prawnej chcesz prowadzić swoją firmę, zaprezentujemy wady i zalety różnych rodzajów spółek prawa handlowego, spółki cywilnej i jednoosobowej działalności gospodarczej oraz form pośrednich, jak start-up. Przedstawiamy prawa i obowiązki, jakie wiążą się z prowadzeniem poszczególnych form biznesu, w tym konsekwencje prawno-podatkowe.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu nowo założonej działalności gospodarczej jest efektywne doradztwo strategiczne i operacyjne oraz transfer dobrych praktyk, inspiracja i motywacja, które składają się na skuteczne działanie Twojej firmy i nasz sukces. Zapewnij swojej firmie profesjonalne wsparcie biznesowe!

Ta strona używa ciasteczek, żeby zapewnić jak najlepszą obsługę. Przejdź do Polityki Prywatności, jeśli chcesz wiedzieć więcej.